Świece

Od tysięcy lat jest źródłem światła. Palenie świec ze 100%-ego naturalnego czystego wosku pszczelego daje odprężenie i wewnętrzny spokój, wypełniając pomieszczenie przyjemnym miodowo-propolisowym aromatem. Likwiduje także zapach dymu tytoniowego i innych szkodliwych zapachów, jonizuje ujemnie powietrze, zmniejszając szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego domowych urządzeń elektrycznych, takich jak telewizory i komputery.

Pyłek kwiatowy

Są to męskie komórki rozrodcze wydzielane przez kwiaty w dużych ilościach, a następnie zbierane przez pszczoły w postaci obnóży. Stosowany w alergiach, niedokrwistości, chorobach układu pokarmowego, miażdżycy, gruźlicy i innych

Zobacz w sklepie

Pierzga

Jest to pyłek kwiatowy w postaci obnóży, złożony przez pszczołę do komórki plastra, który zostaje wymieszany z wydzieliną gruczołów. Stosowana w niedokrwistości, chorobach jelitowych oraz układu nerwowego, braku łaknienia i innych.

Zobacz w sklepie

Propolis

Inaczej kit pszczeli, to balsamiczno-żywiczna substancja powstała z wydzielin pączków drzew. Stosowany w chorobach jamy ustnej, uszu, nosa, gardła, zapaleniach skórnych, opryszczkach, oparzeniach i innych.

Zobacz w sklepie

Powrót do góry